PENZIÓN PAŽICKÝ
STARÁ LESNÁ 151
P.O. BOX 20
059 60 TATRANSKÁ LOMNICA
SLOVENSKÁ REPUBLIKA
TEL.: +421-(0)52-4467715
FAX: +421-(0)52-4467171
E-MAIL: PAZICKY@PAZICKY.COM
WEB: WWW.PAZICKY.COM

Prístup automobilom

  • Z Popradu smerujeme po ceste 67 na Kežmarok do Veľkej Lomnice (9km), kde odbočíme na cestu 540 do Tatranskej Lomnice. Pred koncom dediny je odbočka doľava cez železničné priecestie do Starej Lesnej (4km)
  • Zo Starého Smokovca po Ceste Slobody (537) do Tatranskej Lomnice (6km). Posledná zákruta pre Tatranskou Lomnicou je električková zastávka, kde je aj odbočka do Starej Lesnej (2km).

Prístup vlakom a autobusom

Aktuálne železničné a autobusové poriadky nájdete na weboch Cestovný poriadok, ŽSR alebo SAD.

  • Električkou z rýchlikovej stanice Poprad-Tatry do Starého Smokovca, kde treba prestúpiť na električku do Tatranskej Lomnice. Posledná zastávka pred konečnou je Stará Lesná. Do penziónu trvá cesta 20 minút (2km).
  • Vlakom z Popradu do stanice Studený Potok vo Veľkej Lomnici. Prestup na osobný vlak do Tatranskej Lomnice. Odtiaľ sa môžete dostať k penziónu po chodníku za 20 minút (2km). Ak nemáte ťažkú batožinu, môžete vystúpiť na zastávke pri Eurocampe pod Tatranskou Lomnicou a prejsť krížom cez lúky. Táto cesta trvá asi 20 minút (2km).
  • Autobusom. Lokálny autobus premáva na trase Kežmarok - Veľká Lomnica - Stará Lesná - Tatranská Lomnica. Ďiaľkové spoje stoja v Poprade, Kežmarku, Tatranskej Lomnici, Starom Smokovci a Kežmarku.